Naše služby

Permanentní makeup

Co je permanentní makeup?

Metoda dočasné pigmentace pokožky, která na dobu - 1 - 4 roky - umožní zapomenout na denní líčení. PMU nahradí opticky nedostatek řas, chybějící obočí, zvýrazní oči a rty, lze jím vytvořit znaménko krásy a kdekoliv na těle vykreslit žádaný motiv. Je vhodný pro ženy, které nosí brýle, trpí alergií na líčidla, sportovkyně a všechny, kdo chtějí stále dobře vypadat je PMU ideální řešení

Průběh ošetření

Aplikované místo je předem předlíčené a s vámi po všech stránkách konzultované. Vše předem uvidíte i během práce máte možnost tvar sledovat. Nic se neprovede bez vašeho souhlasu. Barevný odstín je rovněž předem vybraný, podle vašeho typu a vašeho přání. K dispozici je široká paleta odstínů, které se dají ještě různě míchat, takže je možné uspokojit každou klientku

Bolestivost je eliminována použitím povrchového anestetika. V místech vpichů může dojít k mírnému zarudnutí pokožky nebo otoku. Tyto nepříjemné jevy však velmi rychle vymizí. Během dvou dní se objeví tenké stroupky, které se však rychle vyhojí.
Teprve po úplné regeneraci pokožky - 4-6 týdnů - je nutná ještě jedna návštěva tzv. korekce , při které se upravují drobné nedostatky, protože hned napoprvé se nemusí všechen pigment vstřebat a nebo díky většímu otoku může dojít k drobné disproporci. U korekce je třeba třeba celý zákrok zopakovat.

Dobu trvanlivosti uvádíme v průměru od 1 – 4 let, ale ne ve stejné intenzitě. Pigment postupem doby stejnoměrně bledne až téměř vymizí. Jiná intenzita barvy je například rok po aplikaci a jiná po 2 nebo 3 letech. Rovněž je mnoho faktorů, které ovlivňují trvanlivost např. stáří pokožky, elasticita, jestli je kůže mastná, časté opalování aj. 

Ohledně hygieny z naší strany – veškerý materiál, který se dotýká vaší kůže je pouze na jedno použití, nic se nesterilizuje, vše se vyhazuje. Přenos jakékoliv infekce není možný.

Po absolvované korekci vám běží ještě 2 měsíce záruční doba. Pokud se nedostavíte na korekci, dobrovolně se vzdáváte záruční lhůty a případná reklamace nebude uznána. Za svoji práci si ručíme až po kontrole druhé návštěvy.

Horní a dolní linky

Metoda přírodního PMU – linka je v řasovém oblouku, tak dosáhneme dojmu hustších a tmavších řas.
Toto přirozené zvýraznění očí je oblíbené i mužů.
Vykreslení klasické linky nad řasy – takto se vytvoří efekt mandlových očí.

Obočí

Zhuštění nebo doplnění chybějící části obočí dokreslením jednotlivých chloupků, případně modelace zcela nového obočí.

Rty

Zvýraznění kontury přirozeného tvaru rtu zvětšení úzkých rtů nebo korekce drobné asymetrie a deformace např. po úraze nebo po roštěpu rtu. Stínováním rtů lze doplnit červeň rtů nebo zamezit prosvítaní světlé pokožky mezi novou a přírodní konturou rtů.

Novinka v permanentním make-upu - MICROBLADING PHIBROWS

Jednoduchost této techniky je geniální a svědčí o velikosti tohoto vynálezu

Make-up vydrží přibližně 1 - 1.5 roky. Pigmenty, se kterými pracuji, mají všechny požadované certifikáty jakosti EU.

Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů, bez ohledu na druh použité metody pigmentace kůže:
Tato metoda vytváří efekt přírodních chloupků.
Jednotlivý získaný chloupek může být od tenkého až ke hrubému.
Jen těžko lze rozeznat, zda se jedná o make-up nebo o přirozené obočí.

Technilogie s použitím spojených jehel (čepelek) zaručuje

 • 100% sterilitu
 • minimum bolesti a otoků
 • úplnou kontrolu zákroku
 • bezchybnost metody, bez mechanických dílků
 • málo nebo žádné použití retuše
 • rychlé hojení

Následná péče: Klient bere na vědomí, že zákrok je dvoufázový a je třeba dodržovat pokyny o následné péči.

Během ošetření může dojít k zarudnutí, ev. mírnému otoku, který během krátkého času odezní.

Po aplikaci rtů

Rozsah a délka otoku je individuální. Doporučujeme ten den po aplikaci si nesjednávat důležité schůzky. Večer po aplikaci si můžete přikládat ledové obklady. Led uložte do mikrotenového sáčku. Obklad nesmí být mokrý aby stroupky nemokvaly. Po aplikaci po dobu 24 hodin od výkonu odsávat každé 2 hodiny tkáňový mok v místě aplikace a to pouze tlakem – nikdy neotírat – za použití vždy nového papírového kapesníčku. 2 dny pijte slámkou všechny tekutiny co obsahují pigment (káva, čaj, červené víno, coca cola) Večer nenámáčet, po celou dobu hojení natírejte dle potřeby pouze lehký film krému aby stroupky nemokvaly.

Po aplikaci očních linek

Délka otoku je velice individuální, otok může přetrvávat i do druhého dne, ale také hodinu po aplikaci nemusíte mít otok žádný. Večer téhož dne si můžete provést čajové studené obklady. (Uvařte si silný černý čaj – ne bylinkový, dejte ho vychladit do ledničky, pak do něho namočte vatové tampony, důkladně vyždímejte a studené přikládejte na oční víčka. Je dobré toto opakovat ještě druhý den ráno. Oční linky nevyžadují žádné následné ošetřování. Večer po aplikaci nenamáčet a do vyhojení zákaz použití řasenek, stínů a jakýkoli kosmetických přípravků.

Po aplikaci obočí

Obočí neotéká, pouze po krátkou dobu je okolí vpichu lehce začervenalé. V místě aplikace se utvoří drobný stroupek v barvě pigmentu, který je třeba průběžně potírat speciálním přípravkem zabraňujícím vysychání (stroupky se nesmí odstraňovat násilím).nenamáčet. Přípravek natírejte tak, aby aplikované místo bylo pokryto jen velmi lehkým filmem krému.

Bezprostředně po aplikaci bude pigment velice výrazný. Je to zapřičiněno prokrvením aplikovaného místa a zabarvení pigmentu krví, která lehce prosákne. Po té co se stroupky vyloupnou, pigment který zůstává v pokožce bude o více než 30% světlejší záleží na výchozí barvě, vlastní pigmentaci, způsobu hojení aj. Definitivní odstín pigmentu se projeví až měsíc po aplikaci

Všeobecně platí

Po dobu jednoho týdne po aplikaci není vhodné

 • navštěvovat společné bazény a saunu
 • nechodit do fit centra, na tenis a všude tam kde se víří prach a kde se fyzicky namáháte a potíte. - vyvarovat přímému kontaktu s domácími zvířátky. (tzn.dotknutí čumáčkem nebo olíznutí)
 • nepoužívat na aplikované místo přípravky s AHA kyselinami
 • solárium po dobu 1 měsíce

Kamkoliv pojedete do budoucna za sluníčkem, používejte ochranné, vodě odolné tyčinky nebo krémy s vysokým faktorem 50 a to z důvodů zpigmentování kůže a změny barvy pigmentu.

Ceník permanentního makeupu

Rty

 • Kontura se stínem do 2 mm 2500 Kč
 • Kontura + stínování po celé ploše rtů 3400 Kč
 • Korekce za 4 - 6 týdnů 700 Kč

Oční linky

 • Horní - jemné 1500 Kč
 • Spodní - jemné 1200 Kč
 • Horní + spodní jemné 2200 Kč
 • Horní plné protáhlé do špičky 2500 Kč
 • Horní jemný stín 2500 Kč
 • Horní plný stín - magic 3000 Kč
 • Korekce za 4 - 6 týdnů 700 Kč

Obočí

 • PUDR EFEKT (SHADING) 2800 Kč
 • OMBRÉ (stínování) - 2800 Kč
 • SHADING + MICROBLADING 3300 Kč
 • Microblading PHIBROWS - 3900 Kč
 • PMU obočí - Korekce za 4 - 6 týdnů 700 Kč

Mezoterapie - číslo jedna v hydrataci pleti MEZOTERAPIE_uvod 

Mezoterapie, je relativně mladá metoda, která nabízí postup, jak dosáhnout omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu či hřbetů rukou a podobně. Jde o metodu která vyvolává tvorbu nových buněk a kolagenu, čímž se vyhlazují vrásky a vypíná pokožka. Velmi často, se také můžeme setkat s mezoterapií při léčbě celulitidy.

Pravidelná hydratace je pro naši pleť důležitá po celý rok, v létě to však platí dvojnásob. Zatímco náš organismus během letních měsíců nabírá nové síly na chladnější období, naše pokožka musela vydržet dlouhé dny intenzivního slunce, mořského vánku nebo koupání ve slané či chlorované vodě. Rozhodně se necítí v pohodě ani v suchém a chladném klimatizovaném vzduchu v práci a v autě. Právě nadešel čas dopřát ji hloubkovou výživu, regeneraci a hydrataci pomocí metody mezoterapie.

Invazivní mezoterapie

Invazivní mezoterapie se praktikuje prostřednictvím mikrojehliček, za pomocí kterých se do pokožky vstřikují účinné látky. Jde především o látky které mají velký význam v regeneraci tkáně. Nejčastěji je to kyselina hyaluronová obohacená o vitamíny, aminokyseliny a koenzymy. Jehlička zpravidla proniká asi tak 0,4 mm do hloubky kůže, čímž dojde k přirozené podpoře tvorby kolagenu a elastinu. Mezoterapie zlepšuje vzhled, strukturu a pružnost pokožky, zpomaluje proces stárnutí a navozuje revitalizační procesy v kůži. Díky tomu se pokožka vypíná a zpevňují se i kontury obličeje.

Ošetření je bezbolestné, ambulantní, bez nutnosti rekonvalescence a je určeno pro všechny typy pleti. Po znecitlivění dané oblasti krémem s anestetikem se do podkoží jemnými mikrojehličkami rovnoměrně aplikují výživné a hydratující látky. Mezoterapie trvá podle rozsahu ošetřované plochy 20 – 40 minut. Po velmi rychlém zklidnění pokožky a po zatažení vpichů lze nanést make-up. Ošetření je vhodné zopakovat alespoň 2-3x v odstupu 3-4 týdnů.
Mezoterapie 

Účinky mezoterapie

 • revitalizace pleti obličeje, krku, dekoltu a rukou
 • vyhlazení jemných vrásek obličeje, krku, dekoltu a rukou
 • zpomalení procesu stárnutí kůže
 • zpevnění a vyživení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou

Mezoterapie vlasů

Metoda mezoterapie, se nyní využívá i v péči o vlasy. V tomto případě probíhá terapie podobně. Injekčně se aplikují účinné látky ( komplex minerálů, stopových prvků, peptidů) do pokožky hlavy, zde se nacházejí vlasové folikuly. Touto aplikací, se zamezuje vzniku enzimu, který způsobuje slábnutí a vypadávání vlasů. Mezoterapie vlasů omezuje jejich padání, vlasy znatelně zesílí a zhoustnou.

Mezoterapie vlasů 

Ceník mikrojehličkové mezoterapie

 • Revitalizace, hydratace, zlepšení tonus pleti obličeje 900 Kč
 • Jemné únavové vrásky v okolí očí, úst a na čele lokálně 1200 Kč
 • Střední mimické vrásky v okolí očí, úst a na čele/celý obličej 1500 Kč až 2500 Kč
 • Zesvětlení pigmentu celý obličej 1300 Kč až 2500 Kč
 • Jizvičky po neštovicích nebo akné 1600 Kč až 3000 Kč
 • Krk a dekolt 800 Kč až 2500 Kč
 • Ošetření celulitidy v oblasti hýždě, stehna 1500 Kč až 2500 Kč
 • Strie v podbříšku 1000 Kč až 2500 Kč
 • Anestezie na kůži Emla 5% 300 Kč

V ceně je zahrnuto

 • mechanické očištění pleti + tonizace
 • desinfekce
 • sérum
 • alginátová maska (pro zklidnění pokožky, zvýšení účinku séra, uzavření poru)
 • krém antibakteriální, podporuje hojení pokožky
 • krém pro ochrannu pokožky s UV faktorem 50+ (klasický a nebo tonizující)

Mezoterapie_pred a po zakrokem 

Dočasné odstranění chloupků pomocí přístroje IPL- INTENZIVNÍ PULSNÍ SVĚTLO je nejmodernější metoda epilace

Proč fotoepilační ošetření? 

Technologie IPL – umožňuje zničení vlasového folikulu prostřednictvím selektivní fototermolýzy, která způsobí trvalé odumření chloupkové folikuly.

Co je FOTOTERMOLÝZA – laicky řečeno proměna světelného impulsu v teplo.

Odborně – termín se skládá z řeckého slova „foto“ – světlo, „termo“ – teplo, „lysis“ – zničení a „selektiv“ působící pouze místně, což je pouze na aplikovanou oblast.

JAK DOCHÁZÍ K ZNIČENÍ folikuly chloupku – značnou roli hraje obsah melaninu ve folikule chloupku, ALE NE rozhodující. Melanin je barvivo, které dodává chloupku jeho zabarvení. Dovede absorbovat svazek paprsků z proměnlivého pulsního světla tak, že dojde k zahřátí chloupku až do kořínku, aniž by byly poškozeny ostatní tkáně. Zvýšení teploty umožní zničení buněk a z folikulu již nemůže vyrůst chloupek.

Které části těla mohou být ošetřovány?

Fotoepilaci s IPL je možné provádět na všech částech těla (nohy, třísla, záda, prsa, podpaží) a obličeje (horní ret, mezi obočím, vousy). Tato epilační metoda je efektivní jak u mužů, tak u žen. Při brazilské depilaci se osvěcuje kůže, nikoli sliznice. IPL umožňuje ošetřovat ochlupení černé barvy, ale i hnědé a dokonce i tmavě blond. Za pomoci IPL obvykle jde při několikanásobném opakování odstranit i šedivé chloupky (je to velmi náročné).

IPL    IPL_1 

Jaký je ideální počet návštěv?

V průměru bývá zapotřebí 2 - 4 návštěvy. Ochlupení roste v cyklech (existují období růstu a období klidu). IPL působí na chloupky v růstové (anagenní) fázi. Frekvence sezení je od 4 do 8 týdnů. Úspěšnost závisí také na hormonální hladině klienta a na tom, zda užívá hormonální léky (antikoncepci, substituci, kortikoidy apod.) – ty úspěšnost snižují a bývá zapotřebí větší počet návštěv.

Jak se provádí ošetření IPL?

 • Před depilací se doporučuje pleť neopalovat a chloupky neodstraňovat depilací teplým voskem či cukrovou pastou.
 • Chloupky asi 3 dny před ošetřením IPL oholíme, aby v den ošetření byly asi 0,5 – 1 mm dlouhé.
 • Depilovaná oblast se dezinfikuje a poté postupně osvěcuje. Doba ošetření i cena +-závisí na velikosti ošetřované oblasti.
 • Na závěr se aplikuje zklidňující přípravek.
 • Po několika dnech odumřelé chloupky přirozeně vypadají, nedoporučuje se je vytrhávat minimálně 1 týden.

Doporučuje se před a po ošetření zvláštní opatrnost?

 • Jeden měsíc před epilaci se doporučuje pleť neopalovat v soláriu a nepoužívat samoopalovací přípravky. Chloupky není vhodné odstraňovat jakoukoli metodou vytrhávání (vosk, cukrová pasta, orientální depilace, pinzeta, depilační strojek)
 • Po ošetření se pokožka nesmí opalovat v soláriu ani na slunci, případně je nutno ji chránit krémy s nejvyššími UV filtry, tzv. slunečními blokátory.
 • Pokud máte velmi citlivou pokožku, doporučujeme vám po ošetření aplikovat přípravky s Aloe Vera, které můžete zakoupit v našem studiu.
 • V letních měsících po fotoepilaci chraňte epilované části těla opalovacími přípravky s minimálně 20 UV filtrem. Kvalitní opalovací prostředky lze zakoupit v našem studiu.

Je ošetření IPL bezpečné?

Jedná se o zcela bezpečné ošetření. Systém IPL umožňuje ochlazení pokožky díky přestávkám mezi světelnými mikroimpulsy, a tak pokožka nebývá spálená, jak se někdy stává u laseru.

Ošetření se nedoporučuje v těchto případech:

epilepsie, diabetes, herpes, tetování, čerstvé opálení, u osob užívajících léky na ředění krve a které užívají léky způsobující přecitlivělost na světlo, u osob, kteým vznikla kožní vyrážka v minulosti jako reakce na světlo.

Jsou výsledky epilace definitivní?

Epilace s IPL je považována za dlouhodobou. V průměru se podaří odstranit 85% chloupků. Zbylé chloupky budou světlé a jemné, téměř nepostřehnutelné. Epilace je závislá na hormonálních změnách a užívání léků, které obsahují hormony. Může se proto po určité době jednorázově udržovat.

Jaké jsou výhody fotodepilace pomocí IPL?

 • bezpečnost
 • neinvazivní metoda, téměř bezbolestná, vedlejší účinky jsou minimální díky ochlazení pokožky
 • účinnost, přizpůsobivost, pohodlnost, rychlost

Cena je orientační, záleží na velikosti ošetřované plochy

 • Horní ret 500 - 700 Kč
 • Brada 450 - 800 Kč
 • Líce 500 - 800 Kč
 • Krk 600 - 1000 Kč
 • Podpaží 1000 - 1800 Kč
 • Předloktí 500 – 1800 Kč
 • Mezi obočím 100 – 500 Kč
 • Korekce obočí 200 – 500 Kč
 • Celé ruce 1000 – 2500 Kč
 • Prsní dvorce 500 – 1000 Kč
 • Podbřišek 500 – 1500 Kč
 • Třísla 1000 – 1500 Kč
 • Bikiny 1000 – 2000 Kč
 • Brazilská depilace 1500 – 3000 Kč
 • Lýtka 1200– 2500 Kč
 • Stehna 1500 - 2500 Kč
 • Celé nohy 2500 – 3800 Kč
 • Záda 1300 – 2500 Kč
 • Epilace celého těla 5000 Kč
 • Roční Prm = 15000 Kč

Záruka spokojenosti s naší službou

banner_1920_350  


Fotky ze salónu
Kde nás najdete