Permanentní make up (obočí, linky, rty)

Co je permanentní makeup?

Metoda dočasné pigmentace pokožky, která na dobu - 1 - 4 roky - umožní zapomenout na denní líčení. PMU nahradí opticky nedostatek řas, chybějící obočí, zvýrazní oči a rty, lze jím vytvořit znaménko krásy a kdekoliv na těle vykreslit žádaný motiv. Je vhodný pro ženy, které nosí brýle, trpí alergií na líčidla, sportovkyně a všechny, kdo chtějí stále dobře vypadat je PMU ideální řešení

Průběh ošetření

Aplikované místo je předem předlíčené a s vámi po všech stránkách konzultované. Vše předem uvidíte i během práce máte možnost tvar sledovat. Nic se neprovede bez vašeho souhlasu. Barevný odstín je rovněž předem vybraný, podle vašeho typu a vašeho přání. K dispozici je široká paleta odstínů, které se dají ještě různě míchat, takže je možné uspokojit každou klientku

Bolestivost je eliminována použitím povrchového anestetika. V místech vpichů může dojít k mírnému zarudnutí pokožky nebo otoku. Tyto nepříjemné jevy však velmi rychle vymizí. Během dvou dní se objeví tenké stroupky, které se však rychle vyhojí.
Teprve po úplné regeneraci pokožky - 4-6 týdnů - je nutná ještě jedna návštěva tzv. korekce , při které se upravují drobné nedostatky, protože hned napoprvé se nemusí všechen pigment vstřebat a nebo díky většímu otoku může dojít k drobné disproporci. U korekce je třeba třeba celý zákrok zopakovat.

Dobu trvanlivosti uvádíme v průměru od 1 – 4 let, ale ne ve stejné intenzitě. Pigment postupem doby stejnoměrně bledne až téměř vymizí. Jiná intenzita barvy je například rok po aplikaci a jiná po 2 nebo 3 letech. Rovněž je mnoho faktorů, které ovlivňují trvanlivost např. stáří pokožky, elasticita, jestli je kůže mastná, časté opalování aj. 

Ohledně hygieny z naší strany – veškerý materiál, který se dotýká vaší kůže je pouze na jedno použití, nic se nesterilizuje, vše se vyhazuje. Přenos jakékoliv infekce není možný.

Po absolvované korekci vám běží ještě 2 měsíce záruční doba. Pokud se nedostavíte na korekci, dobrovolně se vzdáváte záruční lhůty a případná reklamace nebude uznána. Za svoji práci si ručíme až po kontrole druhé návštěvy.

Horní a dolní linky

Metoda přírodního PMU – linka je v řasovém oblouku, tak dosáhneme dojmu hustších a tmavších řas.
Toto přirozené zvýraznění očí je oblíbené i mužů.
Vykreslení klasické linky nad řasy – takto se vytvoří efekt mandlových očí.

Obočí

Zhuštění nebo doplnění chybějící části obočí dokreslením jednotlivých chloupků, případně modelace zcela nového obočí.

Rty

Zvýraznění kontury přirozeného tvaru rtu zvětšení úzkých rtů nebo korekce drobné asymetrie a deformace např. po úraze nebo po roštěpu rtu. Stínováním rtů lze doplnit červeň rtů nebo zamezit prosvítaní světlé pokožky mezi novou a přírodní konturou rtů.

Novinka v permanentním make-upu - MICROBLADING PHIBROWS

Jednoduchost této techniky je geniální a svědčí o velikosti tohoto vynálezu

Make-up vydrží přibližně 1 - 1.5 roky. Pigmenty, se kterými pracuji, mají všechny požadované certifikáty jakosti EU.

Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů, bez ohledu na druh použité metody pigmentace kůže:
Tato metoda vytváří efekt přírodních chloupků.
Jednotlivý získaný chloupek může být od tenkého až ke hrubému.
Jen těžko lze rozeznat, zda se jedná o make-up nebo o přirozené obočí.

Technilogie s použitím spojených jehel (čepelek) zaručuje

 • 100% sterilitu
 • minimum bolesti a otoků
 • úplnou kontrolu zákroku
 • bezchybnost metody, bez mechanických dílků
 • málo nebo žádné použití retuše
 • rychlé hojení

Následná péče: Klient bere na vědomí, že zákrok je dvoufázový a je třeba dodržovat pokyny o následné péči.

Během ošetření může dojít k zarudnutí, ev. mírnému otoku, který během krátkého času odezní.

Po aplikaci rtů

Rozsah a délka otoku je individuální. Doporučujeme ten den po aplikaci si nesjednávat důležité schůzky. Večer po aplikaci si můžete přikládat ledové obklady. Led uložte do mikrotenového sáčku. Obklad nesmí být mokrý aby stroupky nemokvaly. Po aplikaci po dobu 24 hodin od výkonu odsávat každé 2 hodiny tkáňový mok v místě aplikace a to pouze tlakem – nikdy neotírat – za použití vždy nového papírového kapesníčku. 2 dny pijte slámkou všechny tekutiny co obsahují pigment (káva, čaj, červené víno, coca cola) Večer nenámáčet, po celou dobu hojení natírejte dle potřeby pouze lehký film krému aby stroupky nemokvaly.

Po aplikaci očních linek

Délka otoku je velice individuální, otok může přetrvávat i do druhého dne, ale také hodinu po aplikaci nemusíte mít otok žádný. Večer téhož dne si můžete provést čajové studené obklady. (Uvařte si silný černý čaj – ne bylinkový, dejte ho vychladit do ledničky, pak do něho namočte vatové tampony, důkladně vyždímejte a studené přikládejte na oční víčka. Je dobré toto opakovat ještě druhý den ráno. Oční linky nevyžadují žádné následné ošetřování. Večer po aplikaci nenamáčet a do vyhojení zákaz použití řasenek, stínů a jakýkoli kosmetických přípravků.

Po aplikaci obočí

Obočí neotéká, pouze po krátkou dobu je okolí vpichu lehce začervenalé. V místě aplikace se utvoří drobný stroupek v barvě pigmentu, který je třeba průběžně potírat speciálním přípravkem zabraňujícím vysychání (stroupky se nesmí odstraňovat násilím).nenamáčet. Přípravek natírejte tak, aby aplikované místo bylo pokryto jen velmi lehkým filmem krému.

Bezprostředně po aplikaci bude pigment velice výrazný. Je to zapřičiněno prokrvením aplikovaného místa a zabarvení pigmentu krví, která lehce prosákne. Po té co se stroupky vyloupnou, pigment který zůstává v pokožce bude o více než 30% světlejší záleží na výchozí barvě, vlastní pigmentaci, způsobu hojení aj. Definitivní odstín pigmentu se projeví až měsíc po aplikaci

Všeobecně platí

Po dobu jednoho týdne po aplikaci není vhodné

 • navštěvovat společné bazény a saunu
 • nechodit do fit centra, na tenis a všude tam kde se víří prach a kde se fyzicky namáháte a potíte. - vyvarovat přímému kontaktu s domácími zvířátky. (tzn.dotknutí čumáčkem nebo olíznutí)
 • nepoužívat na aplikované místo přípravky s AHA kyselinami
 • solárium po dobu 1 měsíce

Kamkoliv pojedete do budoucna za sluníčkem, používejte ochranné, vodě odolné tyčinky nebo krémy s vysokým faktorem 50 a to z důvodů zpigmentování kůže a změny barvy pigmentu.

Ceník permanentního make-upu (obočí, linky, rty)

Rty

 • Kontura  se stínováním …………………………….4.500,-Kč
 • Korekce do 2 měsíců ………………………………..1.000,-Kč
 • Korekce do 12 měsíců……………………………….2.000,-Kč
 • Korekce do 24 měsíců…………………………..…..3.500,-Kč

Oční linky

 • Horní ……………………………………………….……….4.500,-Kč
 • Spodní……………………………………………………….3.000,-Kč
 • Horní a spodní společně……….……………………6.000,-Kč
 • Korekce do 2 měsíců………………………………….1.000,-Kč
 • Korekce do 12 měsíců……………………………….2.000,-Kč
 • Korekce do 24 měsíců…………………………..…..3.500,-Kč

Obočí

 • Pudr,Ombré,Shading…………………………………4.500,-Kč
 • Microblading………………………………………………4.500,-Kč
 • Korekce do 2 měsíců…………………………………..1.000,-Kč
 • Korekce do 12 měsíců…………….………………….2.000,-Kč
 • Korekce do 24 měsíců……………………….…..…..3.500,-Kč

Záruka spokojenosti s naší službou

banner_1920_350  


Fotky ze salónu
Kde nás najdete